İnterneti, ürün ve hizmetlerinizin reklam ve pazarlamasında etkin olarak nasıl kullanırsınız?

Müşterilerinize ve bayilerinize e-posta ile kampanyalarınızı duyurabilirsiniz. Sosyal Medyada etkin bir şekilde yer alıp, insanların sizi takip etmelerini sağlayabilirsiniz. İnternette reklam verebilir, forumlarda ve bloglarda hakkınızda yazılar çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm bunları yaparken, deneme yanılma yoluyla zaman kaybedebilir veya 7x24online uzmanlığından yararlanabilirsiniz.
iletişim bilgilerimiz
Web-Marketing
Herkes bir internet sitesi açabilir. Ancak önemli olan şu. Sitenizi Nasıl Tanıtacaksınız? Hedef kitlenizin milyarlarca site arasından sizin sitenizi ziyaret etmesini nasıl sağlayacaksınız? Bunu iki şekilde yapabilirsiniz. Birincisi; çok para harcayıp inanılmaz reklam bütçeleriyle TV'lere, Radyolara bol bol reklam vererek. İkincisi, çok daha az paralarla, interneti bir mecra olarak çok etkin bir şekilde kullanarak.

Bir marketing mecra olarak internetin kullanılmasında, tüm enstrumanların bir orkestra titizliğiyle yönetilmesi gerekir.

Direct Mailing: Müşterilerinize veya bayilerinize toplu e-posta gönderimi yapabilirsiniz. Ancak bu maillerin başlığından içeriğine, görsel tasarımına ve kodlamasına kadar her şeyin doğru yapılması gerekir. Spame düşmeyen, açılma, okunma ve tıklanma oranı yüksek mailing yapmak, uzmanlık gerektirir.

Google Adwords: Google Adwords, direkt olarak aranan kelimeyle ilgili ürün ve hizmetlerinizin, bunları arayan hedef kitleye sunumu bakımından çok önemli ve etkili bir yöntemdir. Ancak Google Adwords'teki rekabeti unutmamak gerekir. Her ürün için ayrı ve hatta birden fazla adwords ilanı hazırlanması, borsa gibi her gün değişen kelime fiyatlarının ve ilanınızın kaçıncı sırada çıktığının takibi, kalite puanlarının artırılması ve maliyetlerin düşürülmesi gibi pek çok faktörün binlerce ilan için ayrı ayrı ele alınması büyük bir işgücü ve uzmanlık gerektirir. Bu nedenle Google Adwords kampanyalarınızın profesyonel bir kadro tarafından yönetilmesi kritik önem taşır.

Sosyal Medya: Facebook, Twitter, Pinterest, YouTube gibi sosyal paylaşım sitelerinde firmanızın veya markanızın takip edilmesi, insanların ürün ve hizmetleriniz hakkında konuşmaları ve birbirlerine tavsiye etmesinin sağlanması işleri, ayrı bir marketing birim doğurmuştur. Sosyal Medya Uzmanlığı olarak tanımlayabileceğimiz bu faaliyetleri out-source edebileceğiniz en yetkin ve güvenli birimlerden birisi de 7x24online.com dur.

İnternetle ilgili tüm marketing çalışmalarınız için neler yapabileceğimizi görüşmeye ne dersiniz?